28. октобар 2026.

1bet.rs

Tipovi, recenzije kladionica i bonusi

Početna stranica » VivaBet recenzija: kvote, ponuda, bonus i iskustva korisnika (2026)

VivaBet recenzija: kvote, ponuda, bonus i iskustva korisnika (2026)

VivaBet logo
VivaBetRecenzija kladionice · 1bet.rs
7,9/10
LicencaUprava za igre na sreću RS
Bonus dobrodošlicesport 20% fribeta do 20.000 RSD bez proigravanja, ili kazino 100% do 10.000 RSD + do 777 spinova (provereno 28.10.2026)

Kada igrači traže „vivabet“, najčešće misle na VivatBet (vivatbet.rs), online kladionicu firme Playset d.o.o. iz Beograda sa dozvolom Uprave za igre na sreću. Kratka presuda: VivatBet ima izuzetno niske marže na velikim fudbalskim ligama i ogromnu ponudu tržišta i e-sporta, ali je sportski bonus dobrodošlice skroman, podaci o uplatama i isplatama nisu javno objavljeni, a Android aplikacija se instalira kao APK. U recenziji proveravamo licencu, kvote, vivabet bonus, aplikaciju, podršku i vivabet iskustva igrača.

VivaBet ukratko

StavkaPodatak
Brend / sajtVivatBet (često pretraživan kao „Vivabet“) / vivatbet.rs
PriređivačPLAYSET D.O.O. Beograd, Bulevar vojvode Mišića 17 (MB 21945978)
Licencaodobrenje Uprave za igre na sreću br. 002783665 2024 10529 001 000 450 005; na spisku online priređivača (provereno 28.10.2026)
Godina osnivanjaodobrenje iz 2024.
Uplatna mesta / onlinesamo online
Minimalna uplata1.000 RSD (za bonuse)
AplikacijaAndroid (APK sa sajta), mobilni sajt
Podrškabesplatan telefon +381 800 444 113, support@vivatbet.rs

Napomena: domen vivabet.rs na dan provere nije bio dostupan. Zvanični sajt licenciranog operatera je vivatbet.rs.

Licenca i sigurnost

VivatBet priređuje PLAYSET D.O.O. iz Beograda, koja se nalazi na zvaničnom spisku Uprave za igre na sreću među priređivačima igara preko interneta, uz domen www.vivatbet.rs (provereno 28.10.2026). U podnožju sajta naveden je broj odobrenja Uprave: 002783665 2024 10529 001 000 450 005. VivatBet je dakle legalna online kladionica u Srbiji. Nema poslovnice, pa nije na listi priređivača klađenja u uplatnim mestima.

Za bonuse i isplate potreban je registrovan i verifikovan nalog. Pravila promocija predviđaju da operater može zatražiti dodatna dokumenta, a jedan bonus važi po osobi, adresi, uređaju i IP adresi. Na sajtu postoje stranice o odgovornom igranju i zaštiti podataka, uz poseban kontakt službenika za bezbednost informacija (dpo@vivatbet.rs).

Ponuda za klađenje i kvote

Sportovi i tržišta

VivatBet ima veoma široku ponudu:

  • fudbal, košarka, tenis, hokej, rukomet, odbojka, stoni tenis, kriket, američki fudbal, vaterpolo i drugi sportovi;
  • veliki izbor e-sporta: CS 2, Dota 2, Valorant i druge igre, uključujući live mečeve;
  • antepost opklade (pobednici takmičenja), statistika i rezultati;
  • posebne sekcije „Kladite se na svoje“ i „Kladite se na velike turnire“.

Za mečeve Premijer lige na dan provere bilo je ponuđeno oko 1.150 igara po meču. To je među najvećim brojevima koje smo videli kod domaćih operatera.

Kvote – kako stoje u odnosu na konkurenciju

Maržu na 1X2 izračunali smo na šest mečeva Premijer lige iz ponude 28.10.2026:

Meč1X2Marža
Chelsea – Manchester United1,9024,064,111,5%
Liverpool – Arsenal3,2053,592,3511,6%
Manchester City – Brighton1,6734,5655,031,6%
Tottenham – Crystal Palace1,5814,626,001,6%
Aston Villa – Fulham2,0343,883,7551,6%
Newcastle – Everton2,3743,753,051,6%

Marža od oko 1,5–1,6% na Premijer ligi je izuzetno niska, a domaće kladionice na velikim ligama obično imaju oko 5%. Na manje popularnim takmičenjima marža je viša: na meču ATP turnira u Bazelu Đoković – Humbert iznosila je 4,2%. Kako se marža računa, objašnjavamo u vodiču Šta je kvota.

Klađenje uživo i prenosi

Sekcija Uživo ima live kvote za glavne sportove i e-sport, a opcija Multi-LIVE omogućava praćenje više mečeva istovremeno. Postoje i posebni formati poput „Marble-Live“. Video prenose mečeva nismo mogli da proverimo bez prijave.

VivaBet bonus – dobrodošlica i promocije

Bonus dobrodošlice i uslovi

VivatBet nudi izbor između sportskog i kazino bonusa za prvi depozit (pravila na vivatbet.rs, provereno 28.10.2026).

Sport – „Jedan šut, ceo bonus“:

  • uslov: registrovan i verifikovan nalog, prijava za sportske bonuse u postavkama naloga (Bonusi – Sportovi);
  • prvi depozit najmanje 1.000 RSD, u roku od 30 dana od registracije;
  • fribet 20% od depozita, najviše 20.000 RSD (za maksimum je potreban depozit od 100.000 RSD), dodeljuje se u roku od 24 h kao promo kod;
  • fribet se koristi u roku od 10 dana, običnom opkladom na 4+ događaja sa kvotom 1,6+ po događaju (prematch ili live);
  • nema proigravanja, ali se od dobitka oduzima iznos fribeta (dobitak = fribet × kvota − fribet).

Kazino – „Božanska dobrodošlica“:

  • prvi depozit najmanje 1.000 RSD, uz pristanak na bonus pre uplate;
  • 100% do 10.000 RSD na promotivnom računu, obrt 35x u roku od 7 dana, maksimalni ulog 600 RSD po opkladi tokom obrta;
  • besplatni spinovi bez vejdžera na igri Wisdom of Athena 1000, svaki dan tokom 7 dana:
Prvi depozitSpinova dnevno (10 RSD)Ukupno za 7 dana
1.000–1.999 RSD1070 spinova (700 RSD)
2.000–3.999 RSD20140 spinova (1.400 RSD)
4.000–5.999 RSD40280 spinova (2.800 RSD)
6.000–9.999 RSD60420 spinova (4.200 RSD)
10.000+ RSD111777 spinova (7.770 RSD)

Odatle dolazi slogan „do 777 božanskih frispinova“. Sportski bonus je skromniji od konkurencije jer donosi samo 20% depozita, ali je bez obrta. Uporedite ponude na stranici Bonusi dobrodošlice kladionica.

Promo kod

Za bonus dobrodošlice nije potreban promo kod. Fribetovi se dodeljuju u obliku promo kodova koje unosite na tiket, a pregled je u Podešavanjima naloga → Provera promotivnog koda. VivatBet ima i „Prodavnicu promotivnih kodova“. Aktuelne kodove drugih operatera pratimo na stranici Promo kodovi kladionica.

Promocije za postojeće igrače

PromocijaUkratko
Svaki gol +100 RSD fribetaLiga šampiona: do 500 RSD fribeta po meču
Fribetovi za top 7 liganedeljni fribetovi, veći bonus za više mečeva na tiketu
Sport donosi spinovedo 90 besplatnih spinova nedeljno za sportske opklade
App fribet do 5.000 RSDMystery Drop u notifikacijama aplikacije
Koš ubaci, fribet nabaciNBA i Evroliga: ponedeljkom do 30% fribeta
Kad mreže miruju, ti slavišfribet za poluvreme bez golova
Farmuj esport fribet3 nivoa izazova, do 10.000 RSD
Spin boosterponedeljak, sreda i petak do 50 spinova za uplatu
Rođendanski poklon, Ladies daypovremeni bonusi i spinovi

Uslove svake promocije proverite na stranici „Promo“, jer se često menjaju.

Uplate i isplate

VivatBet na javnim stranicama ne objavljuje listu načina plaćanja, limite ni rokove. Stranica sa metodama plaćanja na dan provere nije postojala, a podaci su vidljivi tek u nalogu.

MetodaMin / maxRokNaknada
Uplata (za bonuse)min. 1.000 RSD––
Ostale metode uplate–––
Isplata–––

Za isplatu je potreban verifikovan nalog. Operater može tražiti i dokaz o vlasništvu načina plaćanja.

Mobilna aplikacija i mobilni sajt

Na stranici „Aplikacije“ VivatBet nudi Android aplikaciju kao APK fajl. Sajt navodi da je za instalaciju potrebno dozvoliti aplikacije iz nepoznatih izvora. Fajl preuzimajte isključivo sa vivatbet.rs. iOS verzija se pominje na istoj stranici, ali je u App Store-u nismo pronašli. Postoji i mobilna verzija sajta. Aplikacija nudi live kvote i rezultate u realnom vremenu, istoriju klađenja i promociju „App fribet“ preko notifikacija.

Registracija i verifikacija naloga

  1. Na vivatbet.rs kliknite Registracija (postoji i opcija brze registracije).
  2. Unesite tražene podatke i prihvatite uslove.
  3. Verifikujte nalog u podešavanjima naloga. Bez toga nema bonusa ni isplate.
  4. U Postavkama naloga → Bonusi izaberite sportski ili kazino bonus pre prve uplate.
  5. Uplatite najmanje 1.000 RSD ako želite bonus dobrodošlice.

Opšti vodič: Kako se registrovati, a o dokumentima: Verifikacija naloga.

Korisnička podrška

Podrška je dostupna na besplatnom telefonu +381 800 444 113 i e-mailu support@vivatbet.rs. Na kontakt stranici su i posebni kontakti za marketing (adv@vivatbet.rs) i zaštitu podataka (dpo@vivatbet.rs), kao i Telegram i društvene mreže. Radno vreme i live chat na sajtu nisu navedeni.

VivaBet iskustva korisnika

Proverljivih javnih ocena o VivatBetu ima malo, pa ih iznosimo neutralno:

  • Prodavnice aplikacija: Android aplikacija se distribuira kao APK, pa ocena u Google Play-u nema. iOS verziju u App Store-u nismo pronašli.
  • Pohvale koje proizlaze iz ponude: vrlo niske marže na velikim ligama, više od 1.000 igara po meču, jaka e-sport ponuda, besplatan telefon za podršku i mnogo sportskih promocija.
  • Mogući razlozi nezadovoljstva: nejasni podaci o uplatama i isplatama, sportski bonus od samo 20%, APK instalacija i zabuna oko imena (vivabet/vivatbet).

Vivabet iskustva drugih igrača uzmite kao orijentaciju, a uslove uvek proverite na zvaničnom sajtu vivatbet.rs.

Plusevi i minusi

Plusevi

  • dozvola Uprave za igre na sreću, broj odobrenja objavljen na sajtu;
  • marža oko 1,6% na Premijer ligi, među najnižima na tržištu;
  • oko 1.150 igara po meču za top lige i jaka e-sport ponuda;
  • sportski fribet bez proigravanja i do 777 spinova bez vejdžera;
  • mnogo nedeljnih sportskih promocija;
  • besplatan telefon za podršku.

Minusi

  • sportski bonus samo 20% depozita (za 20.000 RSD potrebno je 100.000 RSD uplate);
  • fribet traži 4+ događaja sa kvotom 1,6+;
  • metode i limiti plaćanja nisu javno objavljeni;
  • Android samo kao APK, iOS aplikacija nepotvrđena;
  • nema poslovnica.

Naša ocena

Licenca i sigurnostdozvola Uprave iz 2024, broj odobrenja objavljen, verifikacija za bonuse i isplate
8,5/10
Ponuda i kvotemarža 1,5–1,6% na Premijer ligi, oko 1.150 igara po meču, e-sport i antepost
9,5/10
Live klađenjelive za glavne sportove i e-sport, Multi-LIVE; prenosi nepotvrđeni
8,5/10
Bonusi i promocijefribet bez obrta samo 20% depozita; 777 spinova bez vejdžera; mnogo promocija
7,5/10
Uplate i isplatemetode, limiti i rokovi nisu javno objavljeni
6,5/10
AplikacijaAndroid APK, iOS nepotvrđen, mobilni sajt
6,5/10
Podrškabesplatan telefon i e-mail, Telegram; radno vreme nije navedeno
8,0/10
Ukupno
7,9/10

Kako ocenjujemo: svaku kladionicu ocenjujemo u sedam kategorija na skali od 1 do 10, na osnovu podataka proverenih na dan izrade recenzije: licence Uprave za igre na sreću, širine ponude i kvota, live klađenja, uslova bonusa, načina uplate i isplate, aplikacije i podrške. Ukupna ocena je prosek kategorija. Kladionica bez licence u Srbiji ne može dobiti preporuku, bez obzira na ostale ocene.

Ukratko: VivatBet (Vivabet) je jedan od najboljih izbora za igrače kojima su važne kvote i širina ponude, posebno na velikim fudbalskim ligama i e-sportu. Pre prve uplate ipak proverite načine plaćanja u blagajni, jer ih operater ne objavljuje javno. Uporedite ga u našoj rang-listi najboljih kladionica u Srbiji.

Česta pitanja (FAQ)

Da li je Vivabet isto što i VivatBet?

Da. „Vivabet“ je česta greška u pretrazi. Licencirani operater je VivatBet na adresi vivatbet.rs (Playset d.o.o. Beograd).

Da li je VivatBet legalan u Srbiji?

Da. Playset d.o.o. Beograd nalazi se na spisku Uprave za igre na sreću za igre preko interneta, uz domen www.vivatbet.rs (provereno 28.10.2026).

Koji je vivabet bonus dobrodošlice?

Za sport: fribet 20% od prvog depozita (min. 1.000 RSD, maks. 20.000 RSD), bez proigravanja, za tikete sa 4+ događaja po kvoti 1,6+. Za kazino: 100% do 10.000 RSD (obrt 35x) i do 777 spinova bez vejdžera tokom 7 dana.

Da li postoji VivatBet promo kod?

Za bonus dobrodošlice nije potreban. Fribetovi se dodeljuju kao promo kodovi u nalogu, koje unosite na tiket.

Koliko traje isplata kod VivatBeta?

Rokove i limite isplata operater ne objavljuje javno. Proverite ih u blagajni naloga ili kod podrške (+381 800 444 113). Za isplatu je potreban verifikovan nalog.

Da li VivatBet ima aplikaciju?

Da, Android aplikaciju kao APK fajl sa vivatbet.rs, uz mobilnu verziju sajta. iOS verziju u App Store-u nismo pronašli.

Odgovorno klađenje (18+)

18+

Igre na sreću su dozvoljene samo punoletnim licima (18+). Niske marže i fribetovi ne menjaju činjenicu da kladionica ima prednost na duži rok, a nijedan tiket ne garantuje dobitak. Odredite budžet unapred, koristite limite u nalogu i nemojte pokušavati da „vratite“ gubitke. Ako primetite da klađenje utiče na vaše finansije, posao ili odnose, potražite stručnu pomoć.

Podaci provereni 28.10.2026. na vivatbet.rs i u registru Uprave za igre na sreću. Kvote u tabeli su sa dana provere i menjaju se.

Dragan Jovanović – Sportski Analitičar i Novinar

Možda ste propustili